Czy widzieliście kiedykolwiek coś takiego? Alpine Bike Capsule to produkt do bezpiecznego przechowywania rowerów cargo. Producent Stile Products będzie sprzedawać te futurystyczne kapsuły przede wszystkim poprzez e-commerce.

Alpen Bike Capsule to komercyjne rozwiązanie parkingowe wyprodukowane w USA. Przeznaczone jest do użytku na kampusach korporacyjnych (bo to USA), kompleksach mieszkaniowych lub na podwórkach. Zamykana, chroniona przed warunkami atmosferycznymi konstrukcja jest kompatybilna ze wszystkimi flagowymi produktami Stile. W tym z elektrycznym rowerem towarowym Tern GSD i elektrycznym rowerem podmiejskim HSD.

„Rowery takie jak GSD zostały zaprojektowane do kompaktowego przechowywania. Może to jednak stanowić wyzwanie, jeśli mieszkasz w budynku bez windy” – powiedział Steve Boyd, prezes Stile Products i Tern North America. „Kapsuła rowerowa Alpen to świetne rozwiązanie, jeśli nie można wnosić roweru do domu lub na górę. Fakt, że całe urządzenie można przykręcić do ziemi, dodaje tylko dodatkowej warstwy bezpieczeństwa, której potrzebujesz, pozostawiając samochód zastępczy poza widok.”

„Cieszymy się, że możemy współpracować ze Stile w naszej wspólnej misji umożliwiania ludziom częstszej jazdy na rowerach” – powiedział Eric Pearson, założyciel i dyrektor generalny Alpen. „Staramy się łączyć design i użyteczność w sposób, który ceni efektywne wykorzystanie przestrzeni, pozwalając rowerom wygodnie dopasować się do naszego życia i codziennych zajęć. Razem ze Stile i Tern mamy nadzieję wprowadzić zupełnie nowy poziom wygody i spokoju -mysł, który sprawia, że ​​jazda na rowerze staje się realną rzeczywistością dla coraz większej liczby osób ”.

Cena detaliczna kapsułki wynosi 1799 USD. Więcej informacji bezpośrednio w sklepie online.

Materiał przygotowany na podstawie www.bicycleretailer.com